Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Novinka
Autor: PG | 18.02.2011

Super funkce pro registrované na Výprodeje.cz


Nyní už je zcela jasné, že se vyplatí věnovat minutu registraci. 

Pro registrované jsme totiž vylepšili sekci Slevy. Přečtěte si jak:

 Čas, čas, čas, čas a zase čas...
...je to, co registrovaným uživatelům ušetříme, a to následujícím způsobem:

prohlédnutá sleva - tento symbol se Vám objeví u slev, které jste již viděli tj. u kterých jste se proklikli až na slevový server, takže je nemusíte proklikávat znovu (dobrá úspora času)

 oblíbená sleva - kliknutím na hvězdičku u slevy si slevu přidáte oblíbeným. Můžete si tedy projít všechny slevy a ty, co Vás zaujaly, si označit. Následně si je všechny pěkně pod sebou bez opětovného procházení filtrem zobrazíte a vyberete si, kterou slevu si užijete.
A k čemu je to ještě dobré
? Označení zůstává u Vašeho profilu, takže si slevy označíte třeba v práci (pochopitelně při obědové pauze) a doma si z nich v klidu vyberete a zakoupíte. (extrémní úspora času)

Užívejte si slevy s přáteli!
Každou slevu můžete sdílet na Facebooku, ale také rovnou poslat kamarádům e-mailem?

sleva e-mailem - po registraci a přihlášení se Vám objeví u každé slevy obálka, která po kliknutí otevře jednoduch formulář pro zaslání slevy e-mailem. Můžete tak svým přátelům doporučovat slevy a užívat si je společně. U doporučení je vždy vidět Váš e-mail, takže doporučení nebude mít známku anonymního reklamního sdělení.

Na nových věcech stále pracující...

Tým Výprodeje.czTOPlist